Конкурс з українької мови для студентської молоді

мініатюра

12 листопада 2018 року з нагоди Дня писемності та мови в ОДЕКУ пройшов І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. На урочисте відкриття заходу були запрошені студенти-іноземці та викладачі нашого університету Краснянська Н.Д., Олійник А.М., Слободянюк О.Р.

Студентів-учасників конкурсу привітали та побажали творчої наснаги викладачі кафедри українознавства та соціальних наук Троян А.О., Мирошниченко М.І., Глушкова Н.М. і Кантаржи Н.І.

В ході заходу були використані  відео й інтерактивна презентація про День писемності та мови, про мецената Петра Яцика.

У конкурсі взяли участь студенти різних факультетів і курсів навчання, а саме: гр. СТ-18, Е-31, ЕГ-33, ЕК-35, ГО-31, ГО-41(а), МЕП-18.

Щиро вітаємо переможців!

Переможці І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу

з української мови ім. П. Яцика

№ п/п Прізвище,

ім’я по батькові

Курс (рівень) Спеціальність Прізвище, ім’я викладача
1. Гоян

Юлія

Олександрівна

ІV Науки про Землю Ст.викл.

Мирошниченко

М.І.

2 Глод

Анастасія Валентинівна

ІІІ Екологія Доц. Троян А.О.
3. Томченко  Анна Вікторівна ІІІ Екологія Ст.викл. Кантаржи Н.І.

Переможці І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

№ п/п Прізвище,

ім’я по батькові

Курс (рівень) Спеціальність Прізвище, ім’я викладача
1. Чувальська Марина Георгіївна ІІІ Технології захисту навколишнього середовища Доц. Троян А.О

.

2. Ґортен Анна

Григорівна

V Екологічна політика і право Ст.викл.Мирошниченко М.І.
3. Змієнко Дар’я Михайлівна ІІІ Екологічний контроль Ст.викл.Кантаржи Н.І.

Дякуємо всім студентам, які взяли участь у заходах та показали свої добрі знання як на письмовому так і на усному етапі конкурсів!

IMG_7630  IMG_20181114_105933

Share on Facebook1Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone