Конкурс інноваційних проектів у сфері охорони навколишнього природного середовища Одеси «SpringUp Ecology-2017»

sueco2017logo

Вітаємо молодого вченого Одеського державного екологічного університету, магістра 2 року навчання кафедри екології та охорони довкілля Владислава Михайленко, який посів почесне 2 місце у конкурсі  інноваційних проектів у сфері охорони навколишнього природного середовища Одеси «SpringUp Ecology-2017» з проектом «Ecofuel», в якому запропонував екологічне вирішення проблеми викидів забруднюючих речовин від маршрутних таксі.

З почесним третім місцем вітаємо випускницю ОДЕКУ, наукового співробітника Українського наукового центру екології моря (УкрНЦЕМ) Юлію Котельникову, яка представила проект  “G:S:S” − зупинки майбутнього (“Green” та “Smart”).

Вітаємо з гідним виступом у фіналі конкурсу представників ОДЕКУ, учасників проекту «Екодах» у складі: Шкрум Зоряна, Змієнко Даша, Тимошенко Даниїл, Ігор Буртовий та Любовь Савіних, які представляли проект створення екологічної зони відпочинку на даху університету.

Організаторами конкурсу виступили Одеська Міська Рада, Одеський Національний Політехнічний Університет та Ізраїльський культурний центр в Одесі при підтримці Посольства Ізраїлю.

Новый точечный рисунок 12

diplom

конф

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone