Культурно-виховний візит до Одеського Національного Театру Опери та Балету

Опера

24 березня 2019р.під керівництвом  ст.викл.  Слободянюк  О.Р. і Краснянської Н.Д. студенти гр. ВБ-31, ГМ-21, Е-31 відвідали Одеський Національний Театр Опери та Балету, виставу «Лебедине озеро».

«Лебедине озеро» – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: «Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати «Лебедине озеро». “Лебедине озеро” – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебідь Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта та повернути людську подобу назавжди.

Студенти були позитивно налаштовані та отримали багато задоволень від балету.