Квест “Галопом по ОДЕКУ”

international_youth_day_logo

26 вересня 2017 року відбувся довгоочікуваний квест від Наукового товариства ОДЕКУ “Галопом по ОДЕКУ”,  який було приурочено до Всесвітнього дня туризму.

Метою квесту було визначити, на скільки ж добре студенти знають місцезнаходження кафедр улюбленого ВИШу та кабінету, де знаходиться штаб НТ ОДЕКУ.

Ми раді відмітити, що кількість учасників в цьому році перевищила кількість минулого року майже вдвічі! Приємно було бачити велику кількість учасників з першого курсу, також радісно відзначити активність старших курсів університету. Кількість команд на день проведення квесту склала 10!

1(7)

Учасниками стали студенти груп:

К-31,  К-11, К-32, К-35-Факультету комп’ютерних наук,

ЕГ-33, ЕГ-43- Природоохоронного факультету,

ГМ-11,МКА-31а,МКА-41а -Гідрометеорологічного інституту,

МГ-61, МНЗ-62, МНЗ-61м-Факультету магістерської та аспірантської підготовки.

7

З перших секунд квесту атмосферу університету було не впізнати! Команди повинні були відгадати цікаві загадки, щоб дізнатися наступну точку квесту. Натхненні студенти з палаючими очима бігали поверхами та корпусами, спілкувалися з викладачами, робили з ними селфі. Одна команда, зрозумівши завдання квесту занадто буквально, навіть прибігла до ректора – Степаненко С.М. та зробила селфі з ним. За словами студентів, Сергій Миколайович настільки привітливо та весело зустрів студентів, що ця мить запам’ятається їм на все життя! Ось заради таких несподіваних сценаріїв ми робимо такі заходи – щоб ви запам’ятали студентство як найяскравіше!

8(1)

Приємно зауважити, що результати квесту були вражаючі і перевершили всі сподівання організаторів. Переможцями стали збірна гідрологів та агрометеорологів, які отримали по плашці «Mybottle», вони пройшли випробування за 6 хвилин. Друге і третє місце посіли представники кафедри інформаційних технологій. Всі інші команді були нагороджені грамотами.

P70926-130249 P70926-125031

13(1)

Команда Наукового товариства дуже вдячна всім учасникам квесту за те, що ви були з нами! Далі – більше, і ми сподіваємося, що ви й надалі будете з нами!

До нових зустрічей!

Share on Facebook13Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone