Стипендіальна програма з фахового стажування в Німеччині

duitsland-vlag

Відкрито конкурс на участь у стипендіальній програмі, яка пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість – пройти профільне стажування на провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії, що представляють ключові галузі економіки (Bosch, Siemens, Bombardier, Volkswagen, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück, Roland Berger), так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. Також є серед учасників деякі дослідницькі інститути та фонди (Konrad-Adenauer-Stiftung, IAMO, IAK Agrar Consulting, Frauenhofer Institut für Energie-wirtschaft), що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю.

Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ), приймаючими компаніями та впроваджується спільними зусиллями Торгово-промислової палати України та Німецького товариства економічного співробітництва (GIZ GmbH).

Заявка подається онлайн з 01.05 до 15.06.2020. Стажування розпочинається 1 лютого 2021 року і триватиме від трьох до п’яти місяців.

Цільова група:

▪ студенти 3–5 курсів (вищі семестри – щонайменше 2 повних роки навчання, або ті, які закінчують другий курс у цьому році);

▪ випускники та аспіранти (до 30 років).

Напрями навчання: мехатроніка, машинобудування, комп’ютерна інженерія, електроніка та електротехніка, транспорт і логістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, математика, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, хімія, біологія, політологія, германістика, медіа та журналістика тощо.

Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифіката не є необхідною умовою для участі. Перший практичний досвід та активна громадянська позиція будуть додатковими перевагами.

Більш детальна інформація на сторінці програми: http://stipendienprogramm-ukraine.de

У прикріпленому додатку знаходиться детальний опис участі та інша корисна інформація.


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone