Стипендія на навчання у Канаді

Quest-University-Canada-logo

Щорічно університет Quest University Canada надає можливість іноземним студентам навчатися у Канаді, місті Сквоміш, а також отримувати стипендію під час цього навчання. Стипендія поділяється на три види в залежності від досягнень кандидата та активності протягом навчального періоду:
1) Стипендія David W. Strangway Award надається студентам з високими академічними показниками та повністю покриває плату за навчання упродовж чотирьох років.

2) Quest University Scholarship виплачується студентам, в яких є не тільки відмінні академічні досягнення, а й прояви себе у позакласній діяльності, такій як спорт, театр, робота у громадських організаціях, тощо. В залежності від продуктивності та напрямку позакласної діяльності стипендія може бути у розмірі від 2000 $ до 16000 $.

3) Стипендіальна програма Leaders in Elite Athletics & Performance Program надає можливість поєднувати академічний процес на високому рівні з професійним заняттям спортом та заохочується у розмірі 10000 $.

Для отримання стипендії необхідно заповнити заявку на відповідну стипендію і подати на розгляд разом з 2 рекомендаційними листами (одне повинно описувати академічні досягнення, а друге – характер і темперамент студента), резюме, для стипендії David Strangway Award (перший тип стипендії) також необхідно надати мотиваційний лист (об’ємом не більше 300 слів).

Детальніше про отримання стипендії можна дізнатися за посиланнями:
https://questu.ca/admissions/afford/scholarships/ або
http://grantist.com/grant/stipendii-inostrannym-studentam-universiteta-quest-university-canada-kanada/

Дедлайн: 1 березня 2019

 

 

Відділ міжнародних зв’язків


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone