Тренінг з проектного менеджменту відбувся на Ecoprostir

ahmet-krat-anak-foto.256x256_200x200

9 листопада 2016 року на Ecoprostir відбувся тренінг-інтенсив «Перші кроки в проектному менеджменті», який провела спікер із Києва, програмний менеджер EnactusUkraine – Вікторія Яблонська!

На цьому тренінгу учасники дізналися:

– що таке Enactus;

– які реальні можливості для досягнення успіху і будівництва успішної кар’єри є у кожного студента;

– основні складові успішного проекту;

– тонкощі мотивації та роботи в команді;

– можливості краудфандінгу в Україні та інших джерелах фінансування соціальних проектів і багато іншого.

Родзинкою тренінгу стало знайомство учасників з бізнес-канвою. Кожен учасник отримав приклад бізнес-канви і мав можливість разом зі спікером попрактикуватися в її заповненні.

Після тренінгу на учасників чекали кава, чай, смачний шоколадний кекс і неформальне спілкування.

Такожприємним фактом стало те, що в заході прийняли участь студенти та викладачі не тільки ОДЕКУ, а і ОНАЮА, ОНМУ, ОДАТРЯ, ОНАХТ.

IMG_7432_500x333