Тренінг «Живи органічно»

2

8 жовтня 2016 року в Одеському державному екологічному університеті відбудеться тренінг «Живи органічно» учасниками якого будуть учні 8-10 класів загальноосвітніх шкіл міста Одеса.

Захід відбуватиметься в рамках «Тижня екологічного споживача – 2016» (http://www.greenweek.in.ua/), якій вже п’ятий рік поспіль проводить Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» (http://www.mama-86.org.ua/), за підтримки Шведського товариства охорони природи (http://www.naturskyddsforeningen.se/) та у співпраці з іншими партнерськими організаціями. В місті Одеса партнером проведення тижнів виступає Міжнародна асоціація «Євростратегія» (http://esod.org/ru/).

 

«Тижні екологічного споживача» (ТЕС) включають різнопланові інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на різні цільові аудиторії – від пересічних споживачів до посадовців та бізнес-спільноти. ТЕС є частиною всесвітньої кампанії «Global Green Action Week», ініційованої Шведським агентством охорони природи, яка проводиться одночасно у 25 країнах світу у перший тиждень жовтня.

 

Цього року кампанія проходитиме під гаслом «Живи органічно!» і буде сфокусована на популяризації органічного харчування та землеробства, як частини культури сталого споживання та харчування, серед сімей з дітьми та інших пріоритетних цільових груп, а також серед фермерів, що потенційно могли б перейти на безпечний для природи та здоров’я спосіб вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції.

 

Під час тренінгу учасники дізнаються:

– що таке органічні продукти;

– про маркування органічної продукції;

– навчаться розпізнавати органічні фрукти та овочі;

зрозуміють користь і шкоду різного роду добрив;

– отримають теоретичну інформацію про Екобізнес в Україні та інших країнах;

– візьмуть учать в екологічній бізнес грі «Органік перспектива».

Для підтвердження участі заповніть анкету учасника за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1_xxnP2fgRAh6H1flyeX1wUZhzRpndopCt_DLzVSvmi8/edit?usp=drive_web

За довідками звертатися:

тел. 35-81-70, 099-65-32-853

е-mail: profsektor.odeku@gmail.com

 

З повагою,

Сектор профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone