Зустріч зі студентами Харківського та Херсонського гідрометеорологічних технікумів

Эмблема

4 листопада 2016 року була проведена зустріч між співробітниками кафедри метеорології та кліматології зі студентами Харківського та Херсонського гідрометеорологічних технікумів. Студенти ознайомились з роботою кафедри, науковими напрямками та дослідженнями, в яких приймають участь працівники кафедри.

Була проведена лекція-презентація, на якій студенти ознайомились з роботою української антарктичної станції Академік Вернадський. Також студенти ознайомились з навчальним метеорологічним бюро прогнозів погоди.

1_500x247 4_500x238

3_500x5572_500x273