Let’s Do it! World

сайт универа

Let’s Do it! World – це всесвітний рух, місія якого об’єднувати людей і організації по всьомусвіту, щобпозбавити нашу планету від несанкціонованих сміттєзвалищ. Ми маємо намір об’єднати свої зусилля, організувавши глобальне прибирання.

15 вересня 2018 року у Всесвітній день прибирання 150 країн згуртуються заради однієї позитивної зміни – чистого світу. Команді Ecoprostir випала можливість координувати прибирання в Одесі та Одеській області.

 Це буде день екологічності в усіх розуміннях цього слова. Ми запрошуємо еко-свідомих людей, які виявляють бажання добровільно присвятити 5 годин очищенню своєї країни. У цей день акцент йде на природу, очищену від сміття, на відходи – сортовані та готові до подальшого використання. У рамках Всесвітнього дня прибирання в Одесі заплановане найбільше спільне прибирання лісо-паркових зон і прибережної смуги з сортуванням відходів.

Якщо ви активна, цілеспрямована людина, маєте трохивільного часу і бажаєте зробити своє місто, район, область і країну чистою, туристично привабливою, зеленою, тобто найкращою, вам до нас!

Ви зможете обрати для себе найближчу локацію і приєднатися до прибирання заради нашого спільного майбутнього.

Заповнюйте анкету


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone