Літня англомовна економічна школа в Чехії

vse-logo

Викладачі, аспіранти та студенти економічних спеціальностей мають можливість долучитися до групи, яка виїжджає в Прагу на Літню англомовну економічну школу в Празькому економічному університеті 22-29 липня 2017р.

Фахові напрями:

• економіка,
  • маркетинг,
  • менеджмент,
  • торгівля та біржова діяльність,
  • фінанси та оподаткування,
  • логістика.

По закінченню учасники літньої школи отримають сертифікати (72 години) про проходження стажування в Празькому економічному університеті за відповідним фаховим напрямом. Заняття проводять провідні викладачі університету.

Вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 340 євро. До вартості входить трансфер за маршрутом Львів-Прага-Брно-Львів та проживання в готелі три зірки, в двомісних номерах зі сніданками (5 ночей).

Факультативні екскурсії та вхідні білети в замки та музеї до вартості участі в програмі не входять та сплачуються додатково.

Всі, хто планує взяти участь у літній школі, повинні надіслати заявку на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 20 травня 2017 р.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми та запрошень консультування надається: Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; e-mail: confgalilei@ukr.net

Програма школи та форма заявки