Літня школа для студентів в Ізраїлі

Weizmann

З 10 червня по 3 серпня 2018 року студенти бакалаврату в галузі комп’ютерних наук, математики, хімії, фізики і наук про життя можуть стати невід’мною частиною дослідницької групи та почати вирішуавати наукові проблеми, тому що саме на це направлена міжнародна літня школа Kupcinet-Getz, яку проводить Науково-дослідний інститут імені Вейцмана в м. Реховот, Ізраїль. На вісім тижнів вони будуть закріплені за лабораторією або теоретичним  дослідницьким проектом під керівництвом досвідченого вченого і стануть повноправним членом наукової команди. Це допоможе пробудити інтерес до  наукових досліджень та стане незамінним життєвим досвідом.

Студентам надається бескоштовне проживання у гуртожитку, медичне страхування та стипендія в розмірі USD 140 щотижня.

Студент, який подає заяву, має проявляти інтерес до науково-дослідницької діяльності, мати високий бал із наукової дисципліни, в якій проводитимуться дослідження та вільно володіти англійською мовою.

Кінцевий строк подання заяв: 24.12.2017.

Детальніше про школу дивіться за посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків