Методичний міський аукціон «Методики проведення масових екологічних заходів для різних вікових категорій учнів»

мин

10 жовтня 2018 року в м. Одеса відбувся методичний міський аукціон на тему «Методики проведення масових екологічних заходів для різних вікових категорій учнів», який проводив КПНЗ «Одеський ЕНЦ «Афаліна».

У аукціоні прийняли участь представники 14 шкіл міста Одеси. Для участі у даному заході з метою обміну досвідом у створенні і проведенні екологічних івентів та ініціатив, було запрошено також і представників Одеського державного екологічного університету, а саме:

Докус Ангеліна Олександрівна – завідувач сектором з профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ, розповіла учасникам заходу про досвід співпраці Університету з КПНЗ «Одеський ЕНЦ «Афаліна» та школами Одеси, а також про численні заходи, які проводить університет для школярів в рамках проекту «Екологічного виховання молоді», у тому числі наймасштабнішого – EcoSchool;

Михайленко Владислав – аспірант 1-го року навчання кафедри екології та охорони довкілля, молодший науковий співробітник відділу з комерціалізації науково-технічних розробок НДЧ, розповів учасникам заходу про заснування та діяльність студентського креативного простору Ecoprostir та можливість створення аналогічних просторів у школах;

Іващенко Світлана – аспірант 1-го року навчання кафедри гідрології суші, фахівець сектору з профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, прийняла участь у дискусії щодо вибору та розробки методик проведення масових екологічних заходів для різних вікових категорій учнів.

Дякуємо представникам Одеського ЕНЦ «Афаліна» за запрошення!

Захід пройшов в атмосфері доброзичливості та взаємної зацікавленості. Дуже радісно, що поширення екологічного виховання набирає все більших масштабів та об’єднує таку кількість єдинодумців!

Особливо приємно, що учасників заходу зацікавив Міський екологічний ярмарок «One day with ecology», який організовує Одеський державний екологічний університет!

Тож будемо раді співпраці зі школами!

Слідкуйте за нашими новинами на сторінках:

офіційного сайту ОДЕКУ – http://odeku.edu.ua/

у Facebook – Eko-молодь&Ukraine (https://www.facebook.com/UkrEcoYoung/)

та Instagram – eco_odeku

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях #ЕКО разом з #ОДЕКУ!