Міський екологічний ярмарок «One day with ecology»

Дорогі друзі, поспішаємо поділитися з вами неперевершеною новиною!

27 жовтня 2018 року (субота), Одеський державний екологічний університет організовує захоплюючу подію міського масштабу –  міський екологічний ярмарок «One day with ecology». Цей захід стане однією із найбільш масштабних екологічних подій цього року в Одесі та об’єднає велику кількість єдинодумців, які замотивовані на екологізацію свого побуту та життя в цілому.

Міський екологічний ярмарок «One day with ecology» – це один повноцінний день занурення у екологію шляхом великої різноманітності форматів подачі інформації – тренінги, воркшопи,флешмоби,комінукативні лекції, бесіди, інтерактивні зони, практичні заняття тощо.

1(7)

Метою цього ярмарку є поширення практичних знань з екології, які дозволять підвищити рівень екологічної свідомості мешканців м. Одеса,екологізувати свій побут та замотивувати молодь на створення і реалізацію екологічних проектів та ініціатив.

Місцем проведення ярмарку було обрано міський парк ім. М. Горького, який є гідним прикладом організації міської зеленої території. Участь у такому заході є дуже гарною нагодою як для мешканців міста, які хочуть стати ближче до екології, так і для екологічних організацій міста Одеса, які можуть заявити про свою діяльність широкому колу слухачів. Саме колоборація мешканців міста, державних та приватних структур є запорукою максимальної ефективності заходу!

Слід відмітити, що захід буде цікавим всім верствам населення: від дітей до дорослих:

• для юних одеситів буде організовано інтерактивні розважально-інформаційні зони, на яких у доступній формі дітям буде донесено основні аспекти екологічного життя.
  • для учнівської молоді цікавими стануть тренінги та майстер-класи з виготовлення екологічної продукції та інформативні заходи.
  • дорослі зможуть прийняти участь у цікавих бесідах та тренінгах з екологічної тематики, познайомитися з представниками державних та приватних структур екологічної спрямованості.

Одним словом, міський екологічний ярмарок «One day with ecology» стане унікальною подією, яка дасть змогу підняти рівень екологічної свідомості мешканців м. Одеса на якісно новий рівень!

Більше інформації та програма заходу за посиланням

Слідкуйте за нашими новинами на сторінках:

офіційного сайту ОДЕКУ – http://odeku.edu.ua/

у Facebook – Eko-молодь&Ukraine

та Instagram – eco_odeku

Залишайтеся з нами та ставайте на шлях #ЕКО разом з ОДЕКУ!

Share on Facebook55Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone