Міський круглий стіл з обміну досвідом в сфері екологічної освіти “Green Education-XXI”

74380

5 березня 2019 року о 13:00 в Одесі відбудеться Міський круглий стіл з обміну досвідом в сфері екологічної освіти Green EducationXXI.

Організатори: Одеський державний екологічний університет в партнерстві з Департаментом освіти та науки Одеської міської ради, ГО Центр Демократичного Розвитку Молоді «Синергія» (ГО ЦДРМ «Синергія»).

Місце проведення:«Одеський державний екологічний університет», м.Одеса, Львівська, 15.

Актуальність заходу. Сьогодні бути еко-свідомим це частина життя сучасної людини, а не виняток. Завдяки ефективним практикам та методикам екологічного виховання, реалізації екологічних ініціатив в українському суспільстві зростає все більше еко-відповідальних молодих людей. Організація платформи з обміну досвідом, знаннями та інформацією в сфері еко-просвіти між представниками навчальних закладів, громадського сектору та освітніми експертами стане корисним інструментом для підняття рівня професійних навичок учасників та налагодження процесу поширення кращих навчальних практик.

Мета заходу: Створити умови для обміну досвідом щодо сучасних та інноваційних методів викладання задля підвищення якості екологічного виховання молоді. З цією метою на базі Одеського державного екологічного університету буде проведений Міський круглий стіл серед представників закладів середньої освіти, технікумів та коледжів.

В програмі Круглого столу передбачено:

1. Виступи експертів з екологічної освіти та новітніх технологій викладання інформації.
  2. Обмін досвідом між учасниками та презентація кращих методик екологічного виховання.
  3. Спільна розробка «Посібнику кращих сучасних практик еко-освіти молоді».
  4. Виставка промо-матеріалів представників НГО та бізнесу які працюють в екологічній сфері.

Для участі представників навчальних закладів в Міському круглому столі необхідно заповнити реєстраційну форму (анкету) за посиланням АНКЕТА 1.

Для участі у Виставці промо-матеріалів представників НГО та бізнесу необхідно заповнити реєстраційну форму (анкету) за посиланням АНКЕТА 2.

Запрошуємо до участі та сподіваємося на плідну співпрацю!

Наші контакти:

+38 (099) 653-28-53

+38 (068) 692-12-26

eco.events.odeku@gmail.com

Share on Facebook6Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone