Міжнародна конференція “Smart Bio” в Литві

м1

3-тя міжнародна конференція з біологічних та екологічних наук “Smart Bio” відбудеться 2-4 травня 2019 року в Університеті Вітовта Великого в місті Каунас, Литва.

Конференція присвячена наступним науковим напрямам:
– Генетика;
– Векторні захворювання;
– Загальна, молекулярна і клітинна біологія;
– Мікробіологія;
– Екологія;
– Зоологія;
– Біохімія;
– Ботаніка;
– Біофізика;
– Біотехнологія;
– Екологія та інженерія;
– Відновлювана енергія;
– Імунологія;
– Біорізноманіття;
– Гідрологія;
– STEM освіта.

Обрані доповіді конференції будуть опубліковані в журналах “Biologija” (ISSN 1392-0146) , “Environmental Research, Engineering and Management” (ISSN, Scopus), й “Energetika” (ISSN 0235-7208, Scopus) безкоштовно.
Вартість участі у конференції – 30 євро (для студентів і аспірантів); 50 євро (для науковців, які мають вчений ступінь).
Авторам необхідно надіслати тези доповіді (1 сторінка) до 15 березня 2019 року.
Можлива заочна форма участі. В цьому випадку приймаються лише тези без публікації статті. Вартість заочної участі – 30 євро.
Після закінчення конференції всі учасники отримають збірку тез з номером ISBN на електронну адресу.
Для отримання більш детальної інформації відвідайте веб-сайт конференції: