Міжнародна наукова конференція країн Дунайського басейну

1254153476_shutterstock_36182272

6-8 листопада 2019 року, у м. Київ,відбулася 28 Міжнародна наукова конференція країн Дунайського басейну «XXVIII conference of the Danubian countries on hydrological forecasting and hydrological bases of water management».

Дунайські конференції традиційно є дискусійним майданчиком для гідрологів з різних країн Дунайського басейну на яких ведеться обговорення важливих проблем сучасної гідрології та актуальних питань для басейну Дунаю, таких, як: гідрологічне моделювання та прогнозування, повені та посухи, якість води та забруднюючих речовин, управління водними ресурсами, зміни клімату та ін. Перша Дунайська конференція була проведена, щеу 1961 р. в Будапешті. З 1975 р. конференція проводиться в рамках Міжнародної гідрологічної програми (International Hydrological Programme) ЮНЕСКО. Щороку конференції проходять на базі однієї з країн учасників Дунайського регіону. Цього року, 28 Міжнародна конференція відбулася в Україні.

Конференція скликана Українською міжвідомчою комісією Міжнародної гідрологічної програми ЮНЕСКО та Pressurised Heavy Water Reactor (PHWR) ВМО.

Організаторами виступили:

• Регіональне співробітництво придунайських країн в рамках International Hydrological Programme (IHP) ЮНЕСКО;
  • Український гідрометеорологічний інститут (УкрГМІ);
  • Національна академія наук України (НАН України);
  • Державна служба з надзвичайних ситуацій України (ДСНС України);
  • Одеський державний екологічнийуніверситет (ОДЕКУ).

У конференції прийняли очну та заочну участь представники ОДЕКУ, зокрема: кафедригідрології суші та кафедри гідроекології та водних досліджень.

DSCN5456 DSCN5408
DSCN5499 DSCN5429

Конференція пройшла на високому рівні, два дні науковці більш ніж з 10 європейських країн представляли результати досліджень актуальних проблем Дунайського регіону, велися плідні обговорення результатів представлених напрацювань. Також, в рамкам проведення конференції, для учасників була передбачена екскурсія містом та дружня вечеря.

DSCN5417 DSCN5524

Дякуємо організаційному комітету, особливо директору УкрГМІ, чл.-кор. НАН України Осадчому В.І. та завідуючій відділом гідрологічних досліджень УкрГМІ, д-ру геогр. наук, проф. Горбачевій Л.О., за теплий прийом та гарну організацію.

До нових зустрічей!