slider4

Шановні колеги!

Одеський державний екологічний університет 29-30 червня 2017 р. проводить Міжнародну наукову конференцію молодих вчених «Економіко-екологічні проблеми сучасності у дослідженнях молодих науковців».

Метою конференції є обговорення результатів досліджень економіко-екологічних проблем регіонального розвитку, науково-методичних і прикладних аспектів їх вирішення.

До участі у конференції запрошуються: студенти, науковці, докторанти, аспіранти та здобувачі, викладачі ВНЗ, фахівці з економіки природокористування та охорони навколишнього середовища, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, комерційних структур, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Міжнародна наукова конференція молодих вчених «Економіко-екологічні проблеми сучасності у дослідженнях молодих науковців» 29-30 червня 2017 року

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі в роботі Конференції необхідно

• заповнити заявку на участь в Конференції в анкеті https://goo.gl/MmxPJY (бажано) або за приведеним зразком надіслати на електронну адресу;
  • надіслати тези доповіді в електронному вигляді на електронну адресу odeku.conf2017@gmail.com ;
  • сплатити організаційний внесок у розмірі 150 грн, після підтвердження Оргкомітетом отримання тез доповідей Конференції.

Тематичні напрями конференції

Науковий комітет конференції

Організаційний комітет конференції

Важливі дати конференції