Міжнародна наукова конференція молодих вчених «Економіко-екологічні проблеми сучасності у дослідженнях молодих науковців»

slider4

Шановні колеги!

 

     Одеський державний екологічний університет 29-30 червня 2017 р. проводить Міжнародну наукову конференцію молодих вчених «Економіко-екологічні проблеми сучасності у дослідженнях молодих науковців».

Метою конференції є обговорення результатів досліджень економіко-екологічних проблем регіонального розвитку, науково-методичних і прикладних аспектів їх вирішення.

До участі у конференції запрошуються: студенти, науковці, докторанти, аспіранти та здобувачі, викладачі ВНЗ, фахівці з економіки природокористування та охорони навколишнього середовища, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, комерційних структур, чия діяльність має відношення до тематики конференції.


Міжнародна наукова конференція молодих вчених «Економіко-екологічні проблеми сучасності у дослідженнях молодих науковців» 29-30 червня 2017 року

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі в роботі Конференції необхідно

  • заповнити заявку на участь в Конференції в анкеті https://goo.gl/MmxPJY (бажано) або за приведеним зразком надіслати на електронну адресу;
  • надіслати тези доповіді в електронному вигляді на електронну адресу odeku.conf2017@gmail.com ;
  • сплатити організаційний внесок у розмірі 150 грн, після підтвердження Оргкомітетом отримання тез доповідей Конференції.

Тематичні напрями конференції


Інформація


Науковий комітет конференції


Організаційний комітет конференції


Важливі дати конференції


Надіслати тези


Надіслати заявку


Місце реєстрації та розміщення учасників конференції


 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone