Міжнародний молодіжний конкурс інноваційних ідей ЦУР ЮНЕСКО

youth-competition-logo

Відкрито прийом заявок на участь у молодіжному конкурсі інноваційних ідей ЦУР ЮНЕСКО. Молоді підприємці, які мають хороші інноваційні ідеї та рішення цілей в області сталого розвитку можуть брати участь в конкурсі.

Unesco-min

Молодь з усіх країн має можливість пропонувати свої інноваційні ідеї та проекти, спрямовані на реалізацію однієї або декількох цілей сталого розвитку, таких як: повсюдна ліквідація бідності у всіх її формах; ліквідація голоду, забезпечення продовольчої безпеки і поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства; забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх в будь-якому віці; забезпечення якісної освіти і заохочення можливості навчання протягом усього життя для всіх; забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей всіх жінок і дівчат; забезпечення наявності і раціональне використання водних ресурсів і санітарії для всіх і т.п.

Будуть відібрані 20 фіналістів. В категорії найкраща ідея і кращий проект будуть нагороджені (медалями та сертифікатами) конкурсанти, які зайняли перше, друге, третє місця і конкурсант, який отримав приз глядацьких симпатій. Церемонія нагородження відбудеться в Берліні 9 жовтня 2017.

Вимоги до кандидатів:

  • брати участь можуть кандидати віком 15 – 35 років;
  • кандидат повинен мати ідею підприємства, яка буде спрямована на реалізацію однієї або декількох цілей сталого розвитку (може мати форму бізнесу, некомерційної організації або неформальній програми);
  • кандидат повинен знати англійську мову.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися на сайті конкурсу (www.entrepreneurship-campus.org) і надати свою ідею або проект до 31 липня 2017 р.

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone