На кафедрі гідрології суші пройшла наукова конференція молодих вчених ОДЕКУ

1254153476_shutterstock_36182272

7-8 травня 2018 року на кафедрі гідрології суші ОДЕКУ було проведено два засідання наукової конференції молодих вчених ОДЕКУ (2-8 травня 2018 р.), секція «Гідрологія суші».

Науковим керівником секцій виступив: д-р геогр. наук,  проф. Гопченко Є.Д.

Головуючий засідання 1: д-р геогр. наук, проф. Шакірзанова Ж.Р.

Секретар: маг. гр. МГ-1 Майборода А.А.

Головуючий засідання 2: д-р геогр. наук,  проф. Гопченко Є.Д.

Секретар: маг. гр. МГ-61 Іващенко С.В.

Участь у секціях прийняли близько 40 магістрів, аспірантів, молодих вчених гідрологів та 1 метеоролог ГМІ ОДЕКУ.

Молоді науковці представили огляд сучасних методів розрахунку максимального стоку, висвітлювали питання дослідження часових рядів гідрометеорологічних характеристик, розрахункових характеристик річного стоку та гідро-хімічного режиму для басейнів річок України; результати довгострокового прогнозу максимального стоку весняного водопілля, просторового моніторингу стану річок у 2017-2018 році та багато інших актуальних питань, які є складовими науково-дослідної роботи кафедри.

У обговоренні доповідей активну учать прийняли викладачі кафедри, що дало можливість молодим науковцям поглянути на свої дослідження під новим кутом і розширити у майбутньому межі дослідження.

Робота секцій пройшла успішно, молоді вчені плідно попрацювали при підготовці доповідей. І вже незабаром представлять результати своїх досліджень у вигляді тез конференції.

1(13) 2(7)
5(6) 3(5)
11(4) DSC_0597
DSC_0600 DSC_0601

Бажаємо молодих науковцям нових звершень на науковій ниві!