Нагорода від Прем’єр-Міністра Республіки Польща

70f18fc05add4a7f948b583a1118ad03

Аспіранта кафедри інформатики Одеського державного екологічного університету Зайцеву-Великодну Світлану Сергіївну, що також є Президентом Одеського відділення Спілки поляків в Україні, було запрошено фондом «Свобода та демократія» до м. Львова, де 8 грудня 2018 р. було нагороджено її почесною урядовою відзнакою «Медаль до 100-річчя відновлення незалежності» за вагомий багаторічний внесок у розвиток польської культури на теренах України.

1(1)

Представлення до високої відзнаки ухвалив Прем’єр-Міністр Республіки Польща Матеуш Моравецькі, а нагороду урочисто вручив Консул Республіки Польща у м. Львові Кшиштоф Яхович.

3(1) 2(1) 4(3)