Нагороди ОДЕКУ на Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

logo_odeku.png

23-25 жовтня 2018 р. Одеський державний екологічний університет було представлено на Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що відбулися в м. Київ, у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Диплом ОДЕКУ

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Цього року на заході були представлені 82 заклади вищої освіти та наукові установи, 334 заклади загальної освіти та органи управління освітою, 87 закладів професійної освіти та навчально‑методичних центрів з України та 8 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій з Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США та інших країн. Упродовж трьох днів захід відвідало понад 11 тисяч осіб.

Експозицію ОДЕКУ на заході представляли співробітники відділу міжнародних зв’язків Олег Шаблій та Лідія Попова. Відвідувачам виставки було продемонстровано рекламні профорієнтаційні матеріали, презентації і тематичний плакат щодо освітньої та міжнародної діяльності ОДЕКУ, а також банери, які відображають роль та досягнення Університету у виконанні проектів Європейської Комісії 544524-TEMPUS-1-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище в українських університетах» (QANTUS), 561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP «Адаптивне навчальне середовище для розвитку компетенцій щодо впливу місцевої погоди, якості повітря і клімату на економіку та соціальне життя (ECOIMPACT)» та 586471-EPP-1-2017-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE».

За підсумками виставки ОДЕКУ нагороджено Золотою медаллю в номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти» та Дипломом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання. Ректор Сергій Миколайович Степаненко нагороджений Подякою за активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику.

IMG_7830_s IMG_7842_s
IMG_7852_s IMG_7845_s
IMG_7847_s IMG_7816_s
Подяка ОДЕКУ Подяка Степаненко