Нагороди ОДЕКУ на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2019»

20190412_151131_s

         З 12 по 13 квітня 2019 року Одеський державний екологічний університет був представлений на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2019», яка проходила в Києві, у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

На сьогодні виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшим заходом в Україні, який присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном, і щороку привертає увагу багатьох абітурієнтів. Виставка надає змогу різним ВНЗ обмінятися ідеями та досвідом в освітній сфері, налагодити та розвинути партнерські стосунки та представити свої освітні здобутки. У заході взяли участь 44 ВНЗ України та близько 50 закордонних установ із Греції, Кіпру, Китаю, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, США і Чехії.

Експозицію ОДЕКУ на заході представляли співробітники відділу міжнародних зв’язків Катерина Гусєва та Олександр Салабаш. Крім стенду, присвяченому діяльності Університету, та профорієнтаційних матеріалів, відвідувачам виставки демонструвалися презентації щодо освітньої та міжнародної діяльності ОДЕКУ, а також банери, які відображають роль та досягнення Університету у виконанні міжнародних проектів Європейської Комісії за програмою Erasmus+ 544524-TEMPUS-1-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES, 561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP та 586471-EPP-1-2017-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP.

У перший день виставки представниками ОДЕКУ було проведено презентацію на тему «Впровадження результатів проектів ЄС Еразмус+ «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетентностей в галузі впливу місцевих погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум – ECOIMPACT» та «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE» (автори: Степаненко С.М., Польовий А.М., Шаблій О.В., Гусєва К.Д.).

Крім того, Університет отримав можливість бути представленим на онлайн-виставці «EduExpo: Освіта та кар’єра»: http://osvita.ua/eduexpo/educareer/62/

За підсумками конкурсів виставки Одеський державний екологічний університет нагороджений Гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки», а також Почесним званням «Лідер вищої освіти в Україні». Ректор Сергій Миколайович Степаненко нагороджений Подякою за багаторічну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України.


 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone