Нагороди ОДЕКУ на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – День Студента 2019»

IMG_20191115_123417_m

З 15 по 16 листопада 2019 року Одеський державний екологічний університет був представлений на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День Студента 2019», яка проходила в Києві, у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

На сьогодні виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшим заходом в Україні, який присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном, і щороку привертає увагу багатьох абітурієнтів. Виставка надає змогу різним ЗВО обмінятися ідеями та досвідом в освітній сфері, налагодити та розвинути партнерські стосунки та представити свої освітні здобутки. У заході взяли участь 44 ЗВО України та більше 70 закордонних установ з Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії, США, Франції і Швейцарії.

На відкритті заходу були присутні: В.Г. Кремень – президент Національної академії педагогічних наук України, президент Товариства «Знання» України; К.М. Левківський – заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України; Алікс де Гассар – Аташе з університетських і наукових зв’язків Посольства Франції в Україні та ін.

Експозицію ОДЕКУ на заході представляли співробітники відділу міжнародних зв’язків Артем Гамаюн та Олександр Салабаш. Крім стенду, присвяченому діяльності Університету, та профорієнтаційних матеріалів, відвідувачам виставки демонструвалися презентації щодо освітньої та міжнародної діяльності ОДЕКУ, а також банери, які відображають роль та досягнення Університету у виконанні міжнародних проектів Європейської Комісії за програмою ЄС Еразмус+ «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетентностей в галузі впливу місцевих погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум – ECOIMPACT» та «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE».

Крім того, Університет отримав можливість бути представленим на онлайн-виставці «EduExpo: Освіта та кар’єра»: http://osvita.ua/eduexpo/educareer/62/

За підсумками конкурсів виставки Одеський державний екологічний університет нагороджений Гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки», а також Почесним званням «Лідер вищої освіти в Україні». Ректор Сергій Миколайович Степаненко нагороджений Подякою за багаторічну науково-педагогічну діяльність та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України.

IMG_91115-111554_m IMG_20191115_111353_m
IMG_20191115_121826_m IMG_2019-11-15_10-57-57_m