Нарада за проектом ERASMUS+ INTENSE у Харкові

INTENSE-LOGO

26 липня 2018 р. на базі Екологічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна було проведено Нараду української частини консорціуму проекту 586471-EPP-1-2017-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP «Комплексна докторська програма з екологічної політики, менеджменту природокористування та техноекології – INTENSE» з питань реалізації робочих пакетів 01, 02, 03 і 06.

У зустрічі взяли участь представники ХНУ ім. В.Н. Каразіна: Ганна Валеріївна Тітенко, декан екологічного факультету, Алла Наумiвна Некоc, в.о. завідувача кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти, Надія Василівна Максименко, завідувач кафедри моніторингу довкілля та природокористування, Катерина Богданівна Уткіна, заступник декана екологічного факультету з наукової роботи, Олена Юріївна Чернікова, науковий співробітник та старший викладач,а також начальник відділу міжнародних зв’язків Одеського державного екологічного університету Олег Віталійович Шаблій та в.о. завідувача відділу екосистемології Інституту екології Карпат НАН України Ірина Миронівна Шпаківська(через Skype).

Під час наради обговорювалися як проектні завдання для розвитку навчальної та інституційної інфраструктури, так і питання управління проектом.

IMG_7736_1 IMG_7739_6
IMG_7740_1 IMG_7747_1