Наукові вакансії для вчених, викладачів і студентів

science30.12.17

Протягом листопада було відкрито значну кількість вакансій для вчених, викладачів і студентів на роботу у вищих навчальних закладах, музеях, бібліотеках та різних інших освітніх, культурних та політичних установах.

До вашої уваги пропонуються 104 вакансії на посади у різноманітних містах України, Білорусі та інших країн, серед яких вісім вакансій на керівні пости, десять – із суспільних наук, п’ятнадцять – із гуманітарних, двадцять – із технічних наук і наук про Землю, сімнадцять – з фізики, хімії, математики, десять посад у сфері освіти і психології, дванадцять – з медичних наук і біології, а також дванадцять вакансій у галузі економічних наук та юриспруденції.
Вимоги для отримання роботи різноманітні й індивідуальні для кожної посади, але усі роботодавці шукають собі відповідальних співробітників, які без проблем будуть справлятися з конкретними поставленими задачами і проблемами у своїй галузі знань і діяльності.

Перелік та опис вакасій дивіться за посиланням:

Відділ міжнародних зв’язків