Науково-методична дискусія, присвячена аналізу стихійних та небезпечних гідрометеорологічних явищ, на прикладі катастрофічних ураганів, що спостерігалися у різних частинах світу у 2017 році

1442209313_pogoda

16 листопада 2017 року в Одеському державному екологічному університеті (ОДЕКУ)  відбулася науково-методична дискусія, присвячена аналізу стихійних та небезпечних гідрометеорологічних явищ, на прикладі катастрофічних ураганів, що спостерігалися у різних частинах світу у 2017 році та стану клімату Землі у 2017 році. Зокрема, проаналізовано ймовірність виникнення таких явищ на Півдні України та в Одесі, зокрема.

6

В дискусії прийняли участь вчені Одеського державного екологічного університету та провідні спеціалісти Гідрометцентру Чорного та Азовського морів (ГМЦ ЧАМ), серед них:

• Зав. кафедрою гідрології суші, проф. Шакірзанова Ж.Р.
  • Зав. кафедрою метеорології та кліматології, проф. Івус Г.П.
  • Директор гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ, доц. Овчарук В.А.
  • Зав. сектором методичного керівництва ГМЦ ЧАМ, к.фіз.-мат.н., Матигин О.С.
  • Зав. сектором річкових прогнозів ГМЦ ЧАМ Колеснік О.М.
  • Гідролог І категорії ГМЦ ЧАМ Жемчужникова О.Б.
  • Провідний синоптик ГМЦ ЧАМ Беладонова Л.В.

1

Тематичний захід був приурочений до Дня працівників гідрометеорологічної служби України, який відзначається щорічно 19 листопада.

Як відомо, гідрометеорологічний інститут Одеського державного екологічного університету (ГМІ ОДЕКУ) на сьогодні є одним з провідних вищих навчальних закладів на теренах України, та, навіть, Європи, якій готує висококваліфікованих фахівців-гідрометеорологів.

Подія була висвітлена провідними телеканалами регіону (ООДТРК, Град).

5Викладачів ГМІ ОДЕКУ та співробітників ГМЦ ЧАМ об’єднує давня та плідна співпраця.

4

З днем гідрометеорологічної служби  України і

до зустрічі у наступному році!