Науково-освітній тренінг на тему: Сучасні тенденції розвитку Гідрометеорології

17 листопада 2017

17 листопада 2017 року на базі студентського простору ОДЕКУ Ecoprostir для студентів технікумів та коледжів було проведено науково-освітній тренінг «Сучасні тенденції розвитку Гідрометеорології», що проходив в рамках серії заходів, присвячених щорічному святкуванню Дня гідрометеорологічної служби України.

Тренінг для студентів було проведено після написання олімпіади. На тренінгу на учасників чекали кава-брейк зі смаколиками та цікаві інтерактивні лекції від провідних фахівців університету у сфері гідрології, метеорології та представників студентського активу ОДЕКУ. Було дуже приємно побачити зосередженість та ґрунтовну підготовленість учасників тренінгу, які активно відповідали на питання спікерів під час лекцій.

Для учасників виступали:

Овчарук Валерія Анатоліївна, директор Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ, кандидат географічних наук, доцент, яка привітала учасників та розповіла про Науки про Землю в Одеському державному екологічному університеті;

12 13

Шакірзанова Жаннетта Рашидівна, завідувач кафедрою гідрології суші ОДЕКУ, доктор географічних наук, професор, яка у комунікативному форматі розповіла про сучасні тенденції спеціальності гідрологія, важливість гідрології як науки у XXI ст.;

6Галич Єлизавета Анатоліївна, завідувач кафедри довузівської підготовки, кандидат географічних наук, метеоролог, яка захопливо розповіла  про сучасні наукові дослідження зміни клімату в Антарктиці, наочно продемонструвавши фото учасників експедиції, зокрема – з Одеського державного екологічного університету.

7Чумаченко Валерія, голова Ради Студентського Самоврядування ОДЕКУ, розповіла учасниками про Конференцію ООН з питань клімату 2015 року.

9

Михайленко Владислав, магістр кафедри екології та охорони довкілля ОДЕКУ, керівник Ecoprostir, який розповів учасникам про  Скарб Одещини – Куяльницький лиман та поділився інформацією про правильність прийому грязьових ванн у лимані.

10

На протязі всього  тренінгу для учасників у доступі були кава, чай та смаколики, що зробило атмосферу заходу домашньою та невимушеною. Після тренінгу відбулося нагородження переможців олімпіад, а також студентів-активістів Сектору профорієнтаційної  роботи з учнівською молоддю та Наукового товариства ОДЕКУ з нагоди Дня студента.

Висловлюємо подяку спонсорам заходу – мережі магазинів https://www.moyo.ua/

MOYO.UA – Свій в світі інтернет покупок!

Після заходу спілкування спікерів та учасників продовжилося у індивідуальному форматі, були налагоджені особисті контакти та дружні зв’язки.

3 2
5 23

41

Ми дякуємо учасникам за їх активність та щиро віримо, що наступного року ми вже зустрінемося в ними як зі студентами нашого університету!

До нових зустрічей!