Науково-освітній тренінг на тему: «Сучасні тенденції розвитку Гідрометеорології»

17 листопада 2017

17 листопада 2017 року в рамках серії заходів, присвячених щорічному святкуванню Дня гідрометеорологічної служби України, для студентів технікумів та коледжів буде проведено науково-освітній тренінг «Сучасні тенденції розвитку Гідрометеорології», який пройде в Одеському державному екологічному університеті на базі студентського простору – Ecoprostir.

Захід організовується за спільною ініціативою Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ та Сектору профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ.

Слід відмітити, що День працівників гідрометеорологічної служби в Україні щорічно відзначається 19 листопада та встановлений Указом Президента України від 11 березня 2003 року № 208/2003. Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ. Повсякденна цілодобова робота метеорологів, гідрологів, синоптиків дає змогу завчасно вжити заходів для запобігання можливим збиткам від небезпечних явищ погоди.

Також на тренінгу у дружній обстановці відбудеться підведення підсумків та нагородження переможців олімпіади, яку напередодні складатимуть представники технікумів та коледжів.

На тренінгу студенти матимуть змогу зустрітися з провідними фахівцями університету у сфері гідрометеорології та, у разі виникнення питань з висвітленого матеріалу, отримати зворотній зв’язок від них. Крім того, для учасників  виступлять представники студентського активу, які у комунікативній формі обговорять зі студентами технікуму деякі важливі питання у цій сфері, наочно продемонструвавши студентську наукову активність ОДЕКУ. Також, в рамках тренінгу студенти можуть задавати питання, які не входять до складу презентованих спікерами лекцій, та отримати зворотній зв’язок від фахівців у цій сфері.

Спікери науково-освітнього тренінгу:

З привітальним словом виступить – Овчарук Валерія Анатоліївна, Директор Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ, кандидат географічних наук, доцент;

Шакірзанова Жаннетта Рашидівна, завідувач кафедрою гідрології суші ОДЕКУ, доктор географічних наук професор  – розповість про сучасні тенденції спеціальності гідрологія, важливість гідрології як науки XXI ст.;

Галич Єлизавета Анатоліївна,  завідувач кафедри довузівської підготовки, кандидат географічних наук, метеоролог – Сучасні наукові дослідження зміни клімату в Антарктиці;

Чумаченко Валерія, Голова Студентського самоврядування ОДЕКУ, майбутній метеоролог (кліматолог) – Конференція ООН з питань клімату 2015 року;

Михайленко Владислав, магістр кафедри екології та охорони довкілля ОДЕКУ, керівник Ecoprostir Михайленко Владислав – Скарб Одещини – Куяльницький лиман.

Сподіваємося, що тренінг буде корисним, і учасники отримають безліч позитивних емоцій та контактів – як серед фахівців, так і серед студентів.

Спонсором заходу виступає мережа магазинів MOYO.UA – Свій в світі інтернет покупок!

У разі виникнення питань, ви можете звернутися за телефоном або написати на пошту:

+ 38 (099) 65 32 853,

+ 38 (068) 69 21 226

angel.dokus@gmail.com

Докус Ангеліна Олександрівна

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

До зустрічі на тренінгу!