Науково-педагогічне стажування в Німеччині

Schiller_logo_for_web

Викладачі та аспіранти мають можливість долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Гaйдельберзі) «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера» 4-14 серпня 2017 р. Сертифікат на 108 годин.

Програма стажування

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера.

Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.

Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера.

Участь у програмі трансферу та стажуванні

Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 630 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 480 євро) та ще 150 євро сплачується по прибуттю в Гайдельберг.

Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує Туристична компанія «Алголь» (м. Львів).

Керівництво позааудиторною роботою та відповідні консультації для учасників стажування на шляху з України до Гайдельбергу та зворотно забезпечує професор Міжнародного університету Шиллера, який супроводжує групу. Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих осіб.

Після отримання заявки, учаснику буде надіслано перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 1 червня 2017 р.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається: confgalilei@ukr.net – Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

Інформаційний лист та форма заявки