Науково-педагогічне стажування вм. Варна, Болгарія

logo_vum_bezfon-300x111

Варненський університет менеджменту запрошує українських викладачів та аспірантів пройти науково-педагогічне стажування м. Варна (Болгарія), 8-18 вересня 2017 р., за тематикою «Педагогічна майстерність, сучасні методи викладання та інноваційні технології в освіті: досвід Varna University of Management».

Програма стажування:

Модуль 1. Програми підготовки, організація навчального процесу та використання інноваційних технологій в Варненського університету менеджменту(36 годин).

Модуль 2. Сучасні методи викладання, педагогічні методи та підходи (36 годин).

Модуль 3. Організація наукової роботи та впровадження її результатів в навчальний процес (36 годин).

Одночасно пропонується можливість участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, наука, освіта: інтеграція заради розвитку»,яка відбудеться в Варненському університеті менеджменту11-12 вересня 2017р.

Секції:

1. Економічні проблеми суспільного розвитку: макро та мікроекономічний аспекти.
  2. Наука та освіта як головні чинники суспільного прогресу та економічного добробуту.
  3. Менеджмент знань в системі сучасного бізнесу.
  4. Перспективні інноваційні розробки: проблеми та методи комерціалізації знань.

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 20 червня2017 р.

Загальна вартість участі у програмі (стажування+конференція) становить гривневий еквівалент 500 євро, до якої входить участь у конференції, стажування, відповідні сертифікати, проживання в готелі (7 ночей в Болгарії та 1 ніч в Румунії), збірник матеріалів та програма конференції, трансфер комфортабельним автобусом згідно програми за визначеним маршрутом, супровід керівника групи від туроператора.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень можна звертатися до Максименко Ірини, тел: 068 955 22 67; e-mail: confgalilei@ukr.net