Науково-практичний семінар «Абетка науковця»

163051-pastera-13_facade_1

Минулої суботи, 29 вересня 2018 р.,відбувся довгоочікуваний перший захід Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ОДЕКУ у цьому навчальному році – Науково-практичний семінар «Абетка науковця», який пройшов на базі Одеської національної наукової бібліотеки.

Приємно зазначити, що учасниками екскурсії стали представники різних курсів факультету магістерської та аспірантської підготовки, студенти та випускники ОДЕКУ. Особливо радісно, що до заходу долучилися представники молодших курсів, які тільки-но вступили до університету.

Для учасників семінару співробітниками бібліотеки було проведено оглядову екскурсію, яка розкрила учасникам історію бібліотеки, її специфіку та головні історичні надбання за період її існування. Учасників провели до секції «Екологія» у бібліотеці, де була можливість познайомитися з цікавою та корисною літературою по спеціальності. Відвідали відділ краєзнавста, дізналися, що на базі бібліотеки систематично проходять виставки, презентації та навіть безкоштовні курси англійської мови.

Наприкінці екскурсії учасники отримали квиток читача, з яким наступного разу вже зможуть самостійно відвідати бібліотеку та попрацювати над своїми науковими роботами. Завершилася екскурсія неформальним візитом до кав’ярні та невимушеним спілкуванням між учасниками.

А ми продовжуємо, і наступний наш захід – Студентський квест Галопом по ОДЕКУ, відбудеться вже сьогодні, тож слідкуйте за нами та встигайте бути у курсі всіх наукових новин університету.

DSC_0222 DSC_0235
DSC_0239 DSC_0267
DSC_0271 DSC_0269

Слідкуйте за новинами на сторінках:

Facebook–https://www.facebook.com/ScienceOSENU/

та Instagram–nt_odeku