Науково-практичний семінар «Абетка науковця»

163051-pastera-13_facade_1

Друзі, поспішаємо поділитися з вами чудовою новиною

Вже незабаром відбудеться перший захід Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ОДЕКУ у цьому навчальному році! Цікавим є те, що цього року він відбудеться поза межами університету!

29 вересня о 13.00 на базі Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться науково-практичний семінар «Абетка науковця», який стане у нагоді кожному починаючому науковцю та студенту. Він включатиме в себе наукову екскурсію бібліотекою, на якій кожен зможе дізнатися багато цікавих фактів про книги та друкарське мистецтво.

Всіх бажаючих прийняти участь у заході чекаємо о 12.50 за адресою Пастера 13 перед головним входом у бібліотеку.

Якщо у вас виникнуть питання – дзвоніть:

Докус Ангеліна Олександрівна

+38 (099) 653-28-53

+38 (068) 692-12-26

Вхід вільний для членів НТ ОДЕКУ!

Також бажаючі завести формуляр у бібліотеці повинні мати при собі паспорт.

До уваги студентів та магістрів: приємним бонусом за участь у заході є нарахування  наукових кредитів за громадську активність, а також гарні світлини та приємні спогади від участі у заході.

Подія на facebook

Сторінки у Facebook