Навчальна лабораторія гідрометеорологічної інформації та розрахунків

Загальна інформація про діяльність лабораторії

Навчальна  лабораторія гідрометеорологічної інформації та розрахунків була створена на базі кафедри гідрології суші у 1960 р. для забезпечення  навчального процесу вихідними даними по стоку річок.

Лабораторія гідрометеорологічної інформації та розрахунків нараховує близько 50000 примірників додаткової і режимної літератури, забезпечена картами, нормативними документами, матеріалами гідрологічних та метеорологічних  багаторічних спостережень (довідники: «Основні гідрологічні характеристики» (по регіонах України та країнах колишнього СРСР, «Ресурси поверхневих вод» (по Україні та країнах СНД),   «Гідрологічні щорічники» (за період спостережень до 90-х років 20-го століття у межах країн СНД), «Метеорологічні щорічники» і «Метеорологічні     щомісячники»     (за    період  спостережень   до  90-х   років  20-го століття по всіх метеостанціях і метеопостах країн СНД), «Кліматичні довідники» (по всіх регіонах колишнього СРСР) та інші.

Щорічні дані про режим та ресурси поверхневих вод суші, які опубліковані в Державному водному кадастрі Гідрометеорологічної служби України, в лабораторії гідрометеорологічної інформації та розрахунків зберігаються як у роздрукованому вигляді, так і в електронному (починаючи з 1990 року).

Обладнання лабораторії

Лабораторія обладнана двома комп’ютерами, принтером та сканером. Також є в наявності  обладнання для можливості використання студентами персональних ноутбуків