Навчальна лабораторія метеорологічних спостережень ГМІ ОДЕКУ

Загальна інформація про діяльність лабораторії

Навчальна лабораторія метеорологічних спостережень (завідувач – доц. Прокоф’єв О.М.), включає в себе  навчальні метеорологічні майданчики на території комплексу університету по вул. Львівській та у навчально-науковій метеорологічній лабораторії у с. Чорноморка. На метеорологічному майданчику проводяться спеціальні лабораторні заняття – чергування з фізики атмосфери, на яких студенти другого курсу спеціальності „Науки про Землю” знайомляться з обов’язками техніка-метеоролога та вчаться проводити стандартні метеорологічні спостереження. Також на метеорологічному майданчику проводяться практичні заняття з дисципліни „Моніторинг верхньої атмосфери”, а саме вимірювання загального вмісту озону.

Обладнання лабораторії

Навчальна лабораторія метеорологічних спостережень оснащена   сучасними метеорологічним приборами і приладами відповідно усім вимогам і дає можливість проводити повноцінні метеорологічні, актинометричні та градієнтні спостереження, засвоювати методи моніторингу стану атмосфери під час навчальних чергувань та практик.