Навчально-наукова лабораторія інформаційних технологій ФКН

Кабінет: 201,202,215,216
Телефон: (0482) 35-81-70
Завідувач лабораторії: Столяр Едуард Львович

На базі навчально-наукової лабораторії інформаційних технологій (ННЛІТ) факультету комп’ютерних наук ОДЕКУ з комплексом мережевого обладнання виробництва Cisco Systems, створено практичне, професійно орієнтоване середовище, яке дозволяє студентам, аспірантам та іншим слухачам університету отримувати фундаментальні теоретичні знання та практичні навички роботи у галузі інформаційних мережевих технологій.

Важливими напрямками в роботі навчально-наукової лабораторії інформаційних технологій (ННЛІТ) є:

а) підготовка та забезпечення робочого стану персональних комп’ютерів з’єднаних у інформаційну мережу.

б) організація проведення лабораторних занять та учбових практик згідно з навчальними планами та розкладами занять.

Навчально-наукової лабораторії інформаційних технологій (ННЛІТ) є надійним центром для всіх кафедр інституту по забезпеченню навчального процесу, впровадженню сучасних інформаційних технологій. ННЛІТ робить значний внесок щодо підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів професорського та викладацького складу, по дистанційному навчанню з використанням комп’ютерних та телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та студентів на різних етапах навчання.