Навчальна практика по “Методам гідрометеорологічних вимірювань (гідрологічні вимірювання)” для студентів ІІ курсу за напрямом “Науки про Землю”

Екологічна освіта

В період з 4 по 16 червня 2018 р. відповідно до графіку навчального процесу в ОДЕКУ та наказу по університету № 112 «с» від 25.05.2018 р. на базі річкової гідроекологічної навчально-наукової лабораторії (РГННЛ) Одеського державного екологічного університету на р. Дністер в с. Маяки Біляївського району Одеської області успішно відбулась навчальна практика з дисципліни «Методи та засоби гідрометеорологічних вимірювань (гідрологічні вимірювання)» для студентів ІІ курсу Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ та кафедри військової підготовки ОДЕКУ, які навчаються за  напрямом підготовки «Науки про Землю». Керівниками практики були співробітники кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Яров Я.С. (старший викладач) та Пилип′юк В.В. (к.г.н., зав. лабораторією ГГВД). За сприяння колективу РГННЛ ОДЕКУ (завідуючий – Терновий П.А.) студенти успішно виконали та обробили комплекс гідрологічних вимірювань в дельті річки Дністер, на протоці Швидка, єриках Фестивальний, Олександрівський, озері Мертвий Турунчук, озері Біле в зоні Нижньодністровського національного природного парку, захистивши наприкінці практики бригадні звіти і отримали заліки. В ході практики разом з вимірюваннями, було організовано відпочинок для студентів. В результаті проведення практики студенти не лише закріпили теоретичні знання, вміння, компетенції з дисципліни «МЗГМВ», а й  отримали навички колективної роботи, радість спілкування з природою, дізнались більше про річку Дністер та її дельту.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10