Навчальна практика студентів 2-го курсу (напрям “Науки про Землю”) з дисципліни “Методи та засоби гідрометеорологічних вимірювань (гідрологічні вимірювання)”

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

Згідно графіка навчального процесу в ОДЕКУ в період з 10 по 22 серпня 2020 року на базі Гідроекологічного польового центру Одеського державного екологічного університету (річка Дністер, село Маяки) проводилась навчальна практика по дисципліні “МЗГМВ (ГВ)” для студентів 2 курсу Гідрометеорологічного інституту, які навчаються за напрямом “Науки про Землю”. В ході навчальної практики студенти гідрометеорологи (група ГМ-18) та військові гідрометеорологи (група В-18) під керівництвом викладачів кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Ярова Я.С., Пилипюка В.В. (а також зав. лаб. хімії ОДЕКУ Гриб К.О., зав. ГЕПЦ ОДЕКУ Тернового П.А.) опанували комплекс основних гідрологічних вимірювань на р. Дністер, протоках Олександрівська, Кілірійська, Озері Мертвий Турунчук та рукаві Глибокий Турунчук: проміри глибин, вимірювання і розрахунок витрат води різними методами, водомірні спостереження, визначення неприступної відстані та уклону води, інспектування водомірного поста, визначення основних фізико-хімічних показників води, рекогносцирувальні спостереження, а також отримали можливість відпочити і доторкнутись до краси природи в межах Нижньодністровського національного природного парку. Сподіваймось, що отримані знання і вміння, корисні навички і гарні спогади стануть в нагоді в подальшому навчанні майбутніх спеціалістів в галузі гідрометеорологічного моніторингу довкілля. Велика дяка всім, хто брав участь та забезпечив проведення зазначеної навчальної практики.

6 1 2 3 5