Навчальна практика студентів 3-го курсу (напрям “Науки про Землю”) з дисципліни “Гідрометрія річкова”

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

Згідно графіка навчального процесу в ОДЕКУ в період з 10 по 31 серпня 2020 року на базі Гідроекологічного польового центру Одеського державного екологічного університету (річка Дністер, село Маяки) та в аудиторіях ОДЕКУ проводилась навчальна практика по дисципліні “Гідрометрія річкова” для студентів 3 курсу Гідрометеорологічного інституту, які навчаються за напрямом “Науки про Землю”. В ході навчальної практики студенти групи ГО-31 під керівництвом викладачів кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Гриб О.М., Гращенкової Т.В., Чекамової Л.М. та зав. лаб. хімії ОДЕКУ Гриб К.О., зав. ГЕПЦ ОДЕКУ Тернового П.А. опанували комплекс  вимірювань на р. Дністер, рукаві Глибокий Турунчук, озері Біле: дискретні та безперервні проміри глибин, визначення витрат води поверхневими поплавцями і гідрометричними млинками різних типів, вимірювання витрат завислих наносів з тросової переправи, гідрохімічні та гідробіологічні спостерження,  геодезичні вимірювання сучасними приладами (лазерний нівелір, ІФ далекомір, топо-геодезичний комплекс, GPS координування), отримали можливість відпочити на протоці Швидка в серці Нижньодністровського національного природного парку. Отримані практичні навички сприятимуть подальшому навчанню фахових спеціалістів своєї справи, що на нашу думку в даний час дуже важливо. Дякуємо всім, хто має відношення до проведення даного навчально-виховного заходу.

1 2 3 4 5 6 7 8