Навчальна практика студентів-екологів 1 курсу природоохоронного факультету ОДЕКУ з геології

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

З 3 по 12 червня 2019 року відбулась навчальна практика з дисципліни «Геологія з основами геоморфології» у студентів 1 курсу Природоохоронного факультету Одеського державного екологічного університету, що навчаються за напрямом вищої освіти «Екологія». Керівниками практики були співробітники кафедри гідроекології та водних досліджень старший викладач Балан Г.К. та зав. навчальною лабораторією ГГВД Чекамова Л.М. Під час проведення практики студенти групи Е-18 п провели комплекс геологічних робіт і вимірювань на зсувних оголеннях морського узбережжя м.Одеса на ділянці від 10 ст. Великого Фонтану до с. Чорноморка, навчились визначати гірські породи та потужності їх залягання, відвідали Палеонтологічний і Мінералогічний музей ОНУ ім.. Мечникова, дізнались багато цікавого і корисного про геологічну історію Землі, навчились працювати в команді. Окрім цього, студенти відвідали Науково-експертний центр моніторингу довкілля Науково-дослідної частини ОДЕКУ, де отримали персональну екскурсію від його керівника та одночасно також співробітника кафедри гідроекології та водних досліджень, доцента Гриб О.М., який розповів про діяльність центру у вивченні довкілля Одещини, показав і розповів про устаткування лабораторії центру, яке задіяне у науково-навчальній роботі ОДЕКУ. Студенти проявили велику зацікавленість від отриманих вражень і знань, зробили цікаву стінгазету про практику, дізнались більше про геологію і геоморфологію Одещини, дослідження та роботу фахівців гідроекологів з вивчення водних об’єктів регіону, поєднавши приємне і корисне. Не менш важливим є профорієнтаційний ефект практики – адже студенти продовжуватимуть навчання на 3-6 курсі на якійсь спеціальності, які є в Природоохоронному факультеті. Отож, висловлюємо вдячність всім учасникам даної події і бажаємо всім вдало студентам вдало провести літні канікули і з новими силами і враженнями повернутись до стін ОДЕКУ вже у вересні на 2-му курсі.

4 5 6 7 8 9 1 2 3