Навчальний семінар “Сучасні досягнення е-врядування в Україні”

egap

Запрошуємо студентів факультету комп’ютерних наук, управління та адміністрування,

а також всіх бажаючих

на навчальний семінар на тему “Сучасні досягнення е-врядування в Україні“,

який відбудеться в рамках співробітництва україно-швейцарської Програми EGAP та ВНЗ Одещини

24 жовтня 2019 року о 12:45 ауд. 328 (1)

на кафедрі інформаційних технологій

Ivan

Як Українська влада трансформувалась в онлайн? Чи може громадянин впливати на розвиток своєї громади не виходячи із зони комфорту? Коли українцям більше не буде потрібно стояти у чергах за папірцем? Які спеціалісти з інформаційних технологій потрібні у сфері розвитку е-урядування в Україні і які вимоги висуваються до їх професійних компетенцій. Регіональний координатор Програми EGAP в Одеській області, Копиченко Іван, розповість про основні тенденції розвитку е-урядування та е-демократії в Україні та відповість на питання, як взагалі в Україні розвивався даний напрямок.

Українсько-швейцарська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) виконується Фондом Східна Європа за сприяння Фонду InnovaBridge та спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.