Навчальний візит представників українських освітян та науковців до Варшавського університету наук про життя

logo-qantus-tempus (1)(1)

LogosBeneficairesTempusRIGHTvect_s

12-16 червня 2017 року відбувся навчальний візит представників українських організацій – членів консорціуму міжнародного проекту TEMPUS IV “Рамка кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів” (QANTUS) до Варшавського університету наук про життя (Республіка Польща).

IMG_5307_s_500x375

У навчальному візиті взяли участь представники Національного університету “Одеська морська академія”, Одеського державного екологічного університету, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Львівського національного аграрного університету, Уманського національного університету садівництва, Державної установи “Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта”, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Інституту екології Карпат НАН України та Департаменту вищої освіти МОН.

Одеський державний екологічний університет представляли ректор ОДЕКУ, проф. С.М. Степаненко та начальник відділу міжнародних зв’язків О.В. Шаблій.

Учасники візиту відвідали факультет рослинництва та біології, бібліотеку, музей та водний центр з його численними лабораторіями, взяли участь у семінарах з питань, що стосуються тематики проекту та впровадження інструментів Європейського простору вищої освіти. Під час заходів відбувся обмін досвідом з польськими партнерами та були зібрані відомості, що стосуються Національної рамки кваліфікацій Польщі, впровадження Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, забезпечення якості вищої освіти та інша корисна інформація, необхідна для виконання завдань проекту.

IMG_5235_s_500x375 IMG_5191_s_500x375
IMG_5242_s_500x375 IMG_5245_s_500x375
IMG_5276_s_500x375 IMG_5279_s_500x375
IMG_5290_s_500x375 IMG_5194_s_500x375