Навчання за Програмою ім. Фулбрайта

fullbright

У щорічному конкурсі на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Грант на навчання в Американському університеті за програмою Fulbright Graduate Student Program надає такі умови:

• оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2019 р.)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів

Детальніше дізнатися про спеціалізації, вимоги до кандидатів, необхідні документи та структуру відбору можна за посиланням: https://www.science-community.org/ru/node/188822, а також на веб-сайті: fulbright.org.ua.

Документи приймають до 16 травня  щороку.

Відділ міжнародних зв’язків

Share on Facebook3Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone