New Generation Cup

1(5)

15-16 липня 2017 року на базі Одеського державного екологічного університету відбудеться New Generation Cup. Збереться близько  70 школярів і студентів, щоб навчитися критичного і аналітичного мислення, а також висловлювати точку зору публічно.

На даний момент існує проблема відсутності у молоді України соціально важливих навичок, таких як: вміння публічних виступів, вести конструктивну дискусію, бачити системно ту чи іншу суспільну проблему та знаходити оптимальні шляхи її вирішення. Усе це призводить до нетолерантного відношення та відсутності порозуміння між різними групами населення, невміння висловлювати свою точку зору, неможливості налагодження конструктивного загальнонаціонального діалогу.

Одним із найефективніших інструментів у вирішенні вищезазначених проблем є інтелектуально-освітня технологія «дебати». У процесі підготовки до дебатів і дебатування, молодь вчиться критично сприймати інформацію, аналізувати різні точки зору, поважливо ставитися до точки зору опонента, також дебати сприяють розвитку навичок публічних виступів, лідерських якостей, уміння роботи в команді, вміння бачити системно ту чи іншу проблему та знаходити оптимальні рішення, та прививають демократичні цінності.

Головною метою проекту являється підготовка активістів та тренерів для поширення освітньої технології «дебати» в навчальних закладах м. Одеси та різних регіонів України.

Очікуваними результатами даного проекту є:

  1. Поширення у м. Одеса та різних регіонах України освітньої технології «дебати» студентами, молодіжними активістами, викладачами, які отримали дебатну методику в якості нового освітнього інструменту протягом проекту.
  2. Створення учасниками NGC нових дебатних клубів у м. Одеса та різних регіонах України, як осередків популяризації освітньої технології «дебати», завдяки якій більше молодих людей навчиться обговорювати проблеми мирним шляхом і шукати компроміс цивілізовано.
  3. Поліпшення навичок критичного та аналітичного мислення серед учасників турніру.

Програма NGC передбачає дводенний захід, який містить комплекс практичних занять, тобто дебатування, з перервами на кава-брейк.

Головний організатор турніру Олексій Литвиненко вважає, що головне завдання дебатів – навчитися виражати відкрито свою позицію: «Турнір допоможе структуровано викладати думки і вирішувати будь-які конфлікти конструктивною суперечкою».

Організаторами виступають: Громадська організація «Дебати заради змін», а також Одеське відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України».

Детальна інформація:

https://www.instagram.com/odessadebate/

https://t.me/odessadebate

 

Контакти: fdu.odessa@gmail.com

З повагою,

Сектор профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone