Нова спеціальність в ОДЕКУ – 193 “Геодезія та землеустрій”

logo_odeku

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

запрошує на навчання за

спеціальністю

193 «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ»

спеціалізація

«Землеустрій та кадастр»

Дорогий абітурієнт!

Напевно, ніхто не буде сперечатися, що один з найважливіших моментів в житті кожної людини, коли ти вибираєш майбутню професію. Вибір професії – це крок, який визначає доросле життя кожної людини. Яку професію обрати і як бути затребуваним на ринку праці в майбутньому? Яка професія принесе і задоволення, і фінансове благополуччя? Освіта у сфері землеустрою набирає популярність на тлі неймовірного розвитку  ринку землі і нерухомого майна. Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» формується на основі комплексних знань з геодезії, картографії, дистанційного зондування Землі та багатьох розділів землеустрою та кадастру.  Саме цей фах вважається одним з найбільш необхідних в усі періоди розвитку суспільства. У контексті проведення земельної реформи на ринку праці різко зріс попит на сертифікованих землевпорядників. Тому у студентів, які здобувають професію землевпорядника, досить привабливі перспективи у плані працевлаштування після отримання диплому за фахом.  ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!

Для вступу на 1-й курс за спеціальністю   193 «Геодезія та землеустрій» необхідно подати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти:

1) українська мова і література

2) математика

3) історія України або географія

Бакалавр за спеціальністю 193 – “Геодезія та землеустрій” підготовлений до продовження навчання для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 – “Геодезія та землеустрій”.

Область професійної діяльності випускників включає:

– складання різної документації для управління земельними ресурсами території, карт (планів) об’єктів землеустрою, проектів межування земель, схем раціонального використання і охорони земельних ресурсів;

– встановлення меж об’єктів землеустрою на місцевості, а також сферу ведення державного кадастру нерухомості, містобудівного кадастру на забудованих територіях;

– реєстрації прав на нерухомість, оцінку об’єктів нерухомості, проведення державного контролю за використанням та охороною земель населених пунктів, здійснення операцій із землею та нерухомістю.

Землевпорядник володіє не тільки своїми знаннями, але й юридичними та природничими.

Переваги вступу на спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» :::

– актуальність професії;

– достатня кількість бюджетних місць;

– надання гуртожитку;

– працевлаштування за фахом після закінчення вузу.

Можливість працевлаштування випускників як в Україні так і за її межами:

• служби державної реєстрації, кадастру і картографії;
  • міністерства (де є відділи земельних ресурсів);
  • органи державного і муніципального управління земельними ресурсами;
  • в структурних підрозділах адміністрацій муніципальних утворень, відділах з архітектури та містобудування, комітетах з управління державним і муніципальним майном;
  • структури державного нагляду і муніципального земельного контролю;
  • БТІ;
  • фірми і організації, що займаються складанням межових планів (як кадастрових інженерів);
  • ріелтерські фірми та агентства з оцінки землі і нерухомості;
  • страхові компанії.

Запрошення страница01 страница02