Працівники кафедри гідроекології та ВД ОДЕКУ взяли участь в розробці стратегії розвитку водного господарства в Україні

водные ресурсы

15 грудня 2017 року за запрошенням директора Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Шатохіної Ірини Вадимівни науково-педагогічні працівники, аспіранти та магістри ОДЕКУ прийняли участь в семінарі-нараді, присвяченому обговоренню проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель України, яка передбачає підготовку реалізації пілотного проекту в Одеській області на першому етапі започаткова    ної реформи у 2018-2019 роках.

Пілотний проект буде реалізовано ЄБРР спільно з Мінприроди та Держводагенством України. Семінар відбувся в місті Одеса у сесійній залі Одеської обласної ради під головуванням депутата обласної ради Юрія Маслова, заступника голови облдержадміністрації Сергія Колебошина, координатора проекту H2Oфіс Юрія Гусєва. У заході приймали участь провідні спеціалісти у сфері водного господарства України. В ході семінару присутнім була представлена проектна презентація реформування системи водного господарства та концепція пілотного проекту, який має бути реалізований в Одеській області. Завдяки реалізації даного проекту в нашому регіоні можуть бути вжиті заходи з вирішення проблеми виснаження та зникнення водно-болотних угідь, пов’язане з різким обмілінням річок і озер. Пілотний проект, який буде реалізовано на Одещині дозволить створити цілісну, єдину концепцію із подальшого реформування водно-господарського комплексу Одеської області.

Кафедру гідроекології та водних досліджень представляли:

зав. каф., д. геогр. н., проф. Лобода Наталія Степанівна,

к. геогр. н., доц. Даус Марія Євгенівна,

к. геогр. н., доц. Гриб Олег Миколайович,

к. геогр. н., доц. Отченаш Наталія Дмитрівна,

аспірант 1-го року навчання Козлов Михайло,

магістр групи МЕГ-63 Котович Ольга,

магістр групи МЕГ-1 Петришен Вадим.

7(1) 8(1)