Обстеження стану річки Тилігул та Тилігульського лиману за участю співробітника кафедри гідроекології та водних досліджень к.г.н., доц. Гриба О.М.

КАФ. ВОДНЫХ ИССЛЕДОВАНИЙ

Згідно протоколу онлайн-засідання басейнової ради річок Причорномор’я від 30.07.2020 року спеціалістами Виробничого підприємства “Причорноморський ЦВРГ” спільно з директором науково-експертного центру моніторингу довкілля НДЧ ОДЕКУ, кандидатом географічних наук, доцентом кафедри гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ Грибом Олегом Миколайовичем та директором ТОВ «Агроінвест-А» Поповичем А.І. 21 жовтня 2020 року було здійснене виїзне обстеження басейну річки Тилігул та Тилігульського лиману, в якому було проведено комплекс гідролого-гідрохімічних вимірювань на мережі водотоків і водойм в зазначеному водному басейні. Отримані відомості свідчать про негативний вплив кліматичних змін та антропогенної діяльності на гідроекологічний стан річки Тилігул.