Олімпіада для випускників технікумів та коледжей

logo_odeku2-150x150

Олімпіада – це один із видів наукових заходів для студентів. Будь-яка олімпіада є творчим змаганням. Вона є універсальним засобом розвитку творчих здібностей учасника, активізації навчально-пізнавальної діяльності та підвищенням якості підготовки фахівців, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу.

Олімпіада зі спеціальності проводиться серед студентів, які вже мають теоретичні та практичні знання з професійно орієнтованих дисциплін. Завдання олімпіади зі спеціальності сформовані таким чином, щоб студенти могли розкривати теоретичні знання, демонструвати вміння користуватись отриманою інформацією. Проведення олімпіади на рівні спеціальності допомагає мотивувати студентів та підвищити зацікавленість студентів щодо вивчення спеціальності у подальшому навчанні на рівні «бакалавра».

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положення про олімпіаду для школярів та випускників технікумів та коледжів в ОДЕКУ і Наказом ОДЕКУ № 231-C «Про проведення олімпіади серед випускників технікумів та коледжів  м. Одеси та областей України у 2018-19 н.р.».

Університет оголошує проведення Олімпіади за спеціальностями:

• 101 «Екологія»
  • 183 «Технології захисту навколишнього середовища»
  • 103 «Науки про Землю» (Гідрометеорологія)»
  • 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
  • 073 «Менеджмент»
  • 207 «Водні біоресурси та аквакультура»
  • 242 «Туризм»

яка відбудеться 12 жовтня 2018 року.

О 9.30 – Реєстрація учасників Олімпіади (1 корпус, «Музей ОДЕКУ»)

О 10.00 – Знайомство з Університетом та випускаючими кафедрами.

О 11.00 – Початок олімпіади.

За довідками звертатися  в  каб. 334а, вул. Львівська 15, м. Одеса

тел. (0482) 42-77-6; 0979756464

До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів випускників 2019 року та випускників минулих років технікумів та коледжем м. Одеси та України, які навчаються на споріднених спеціальностях. Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання) та розв’язання задач.

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ОЛІМПІАДИ  що посіли І, ІІ та ІІІ місця, будуть рекомендовані до зараховуватися на місця державного замовлення в поточному навчальному році на курс підготовки за інтегрованими планами Одеського державного екологічного університету відповідно переліку спеціальностей.

ПРОГРАМИ ОЛІМПІАДИ ДОДАЮТЬСЯ

Share on Facebook27Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone