Зміни щодо проведення III науково-практичної конференціяї для випускників техникумів та коледжів

logo_odeku

Одеський державний екологічний університет та Наукове товариство ОДЕКУ (НТ ОДЕКУ) запрошує студентів старших курсів технікумів та коледжів прийняти участь в  III-й науково-практичній конференції студентів технікумів та коледжів «Сучасні тенденції та перспективи розвитку природничих наук».

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних сучасних питань та розвитку природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між студентською молоддю.

До участі в конференції запрошуються студенти за наступними спеціальностями:

• 101 «Екологія»
  • 183 «Технології захисту навколишнього середовища»
  • 103 «Науки про Землю» (Гідрометеорологія)»
  • 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
  • 073 «Менеджмент»
  • 207 «Водні біоресурси та аквакультура»
  • 242 «Туризм»

Умови участі у освітньому заході:

• до 7 квітня заповнити заявку на участь у заході – за посиланням;
  • до 10 квітня учасникам конференції надіслати на адресу scientists.osenu@gmail.com  тези доповіді (не більше 3 сторінок, обов’язково повних) та рецензію наукового керівника (у якості рецензії приймається підпис наукового керівника на титульній сторінці тез із написом «Рекомендовано до друку»).

Форма проведення конференції – дистанційна. За результатами роботи конференції буде сформовано електронний збірник тез, а кожному учаснику буде надіслано сертифікат в електронному вигляді.

Участь у конференції безкоштовна.