Онлайн конференція «Українки в науці, яким аплодує світ»

uvaga

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM за підтримки L’oreal запрошують студенток та викладачок ОДЕКУ взяти участь в онлайн Конференції «Українки в науці, яким аплодує світ», яка відбудеться 12 лютого 2021 року з 15:00 до 17:00.

«Українки в науці, яким аплодує світ» – захід для дівчат STEM-спеціальностей з різних навчальних закладів України, на якому фіналістки Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» 2018-2020 років розкажуть про те, як їм вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися  йти до своєї мрії, та як своїми відкриттями підкорювати світ.  Наші науковиці переконані, талант не має ні статевих, ні національних обмежень – жінки можуть абсолютно ВСЕ! 

Захід відбудеться 12 лютого з  15:00 до 17:00 з прямою трансляцією у мережі Інтернет. До участі запрошуються дівчата віком 14-25 років, які цікавляться STEM або навчаються на STEM спеціальностях.

Під час конференції глядачки познайомляться з надихаючими жінками в науці, дізнаються про їх історію успіху та дослідження, а також зможуть взяти участь в інтерактивних вікторинах та виграти круті подарунки від L’Oreal. Участь у заході безкоштовна.

Для участі необхідно надіслати лист з переліком учасників на електронну пошту  stem@csr-ukraine.org, до 11:00, 12 лютого 2020 року.

Офіційний лист-запрошення з переліком спікерок Ви можете знайти у доданих файлах.

Посилання на захід у Facebook: https://www.facebook.com/events/427437065198696

При виникненні будь-яких питань стосовно заходу, будь ласка, пишіть на stem@csr-ukraine.org.